نشریه‌ی الکترونیکی رایانا

گروه کامپیوتر مرکز راهنمایی علامه حلی یک تهران

نشریه‌ی الکترونیکی رایانا

گروه کامپیوتر مرکز راهنمایی علامه حلی یک تهران

نشریه‌ی الکترونیکی رایانا
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات

نبرد هوش مصنوعی شریف

پنجشنبه, ۱۵ بهمن ۱۳۹۴، ۰۳:۰۰ ب.ظ

در این مسابقه یک بازی توسط تیم فنی مسابقات طراحی شده است و شرکت‌کنندگان باید برنامه ای را بنویسند تا با توجه به شرایط بازی دستورات لازم را برای اجرای بازی به کارگزار بازی بفرستد. در پایان برنامه‌های نوشته شده توسط تیم‌ها در محیط بازی با یک‌دیگر به رقابت می‌پردازند و تیمی که بتواند طبق قوانین بازی امتیاز بیشتری را کسب کند برنده‌ی بازی خواهد بود.

ثبت نام در بازه ی ۱۲ الی ۱۹ بهمن انجام می‌شود.

مرحله ی انتخابی به شکل غیر حضوری از تاریخ ۲۱بهمن الی ۲۸ بهمن برگزار خواهد شد. در این مرحله ‌شرکت‌کنندگان یک هفته فرصت دارند تا برنامه‌ی مربوط به بازی طراحی شده را بنویسند و از طریق سایت مسابقات برای تیم برگزار کننده ارسال نمایند.

پس از پایان این مهلت و اجرای بازی‌ها از ۳۲ تیم برتر جهت شرکت در مرحله‌ی حضوری در روز‌های ۱۲ و ۱۳ اسفند که در دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد، دعوت به عمل می‌آید.

شرکت در این مسابقه نیاز به هیچ گونه اطلاعات تخصصی از مباحث و الگوریتم‌های هوش مصنوعی ندارد (البته استفاده از این الگوریتم‌ها قطعا به موفق‌تر بودن برنامه‌ها کمک خواهد کرد.) و مهارت برنامه‌نویسی به یکی از زبان‌های ++C، جاوا و Python برای حضور در مسابقه کافی خواهد بود!

به امید دیدار شما در این مسابقه!

سایت مسابقات: http://aichallenge.sharif.edu:2016

وبلاگ مسابقات: http://aichallenge.blog.ir

۹۴/۱۱/۱۵
مهدی امیری

هوش مصنوعی

نظرات  (۱)

۲۶ بهمن ۹۴ ، ۰۹:۵۷ محمد محمدی
سلام ، از اطلاع رسانی تون ممنون به چند تا از دوست هام خبر دادم و اون ها هم ثبت نام کردن ، امیدوارم برنده بشن . در کل از اطلاع رسانی تون خیلی ممنونم 

ارسال نظر

نظر دادن تنها برای اعضای بیان ممکن است.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.